Image
![ham-logo](/sites/default/files/styles/large/public/images/2024-03/logo-ham-el.png?itok=jKMrejkI)
O Σύλλογος των φοιτητών/τριών του Τμήματος Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών ιδρύθηκε το 2003. Σ' αυτόν μπορούν να εγγράφονται όλοι/ες οι φοιτητές/τριες του Τμήματος.
Πρόεδρος: Αικατερίνη Γερουλίδου (τηλ. 6970411004)
Αντιπρόεδρος: Σταυρούλα - Μαρία Κομπότη (τηλ. 6980980333)
Στοιχεία επικοινωνίας με τον Φοιτητικό Σύλλογο : fititikostiadpa@gmail.com
Εκπρόσωπος φοιτητών/τριών στη Γενική Συνέλευση του Τμήματος Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024: α) Νικόλαος Μπαντούνας και β) Γεώργιος Θεοδωρόπουλος